Jó gyakorlatok

Földrajz bemutatótanítások dokumentációja

 

VIZSGA- ÉS BEMUTATÓTANÍTÁSI BEOSZTÁS

 

VIZSGA- ÉS BEMUTATÓTANÍTÁSOK TANÍTÁSI TERVEZETE

 

Földrajz 7. évfolyam

 

Adamis Bence – 7. évfolyam – Latin-Amerika II. Brazília földrajza

Babocsay Csenge – 7. évfolyam – Afrika éghajlata II.

Bacsa Máté – 7. évfolyam – Országok Afrikában

Bacsóné Palocsán Gréta – 7. évfolyam – A magashegységek világa – az Alpok

Baksa Gábor – 7. évfolyam – Afrika mezőgazdasága

Bencze Dóra – 7. évfolyam – Afrika mezőgazdasága

Bodó Laura – 7. osztály – Afrika országai

Böjti Renáta – 7. évfolyam – Az Andok országai

Csillag Zsófia – 7. évfolyam – Brazília és Argentína

Csuvár Bernadett – 7. évfolyam – Ausztrália földrajza

Czétényi Marcell – 7. évfolyam – A Föld gömbhéjas szerkezete és a kőzetlemezek jellemzése

Czinkus Renáta – vizsgatanítás – 7. évfolyam – Földtörténeti kalandozás Afrikában

Daróczi Dávid – 7. évfolyam – Afrika földrajza (távoktatási bemutatómunka)

Domokos Andrea – 7. évfolyam – Amerika földrajzának összefoglalása

Erdélyi Renáta – 7. osztály – A Nílus-deltától Fokföldig – Országok Afrikában

Farkas Margit – 7. osztály – Latin-Amerika gazdasága (távoktatási bemutatómunka)

Fazekas Anna – 7. évfolyam – Kína gazdasága és társadalma

Fózer Andrea – 7. évfolyam – Afrika, Ausztrália és a sarkvidékek földrajzának összefoglalása

Gál Edina – 7. osztály – Az Egyesült Államok földrajza

Gyollai Ákos – 7. évfolyam – A „korlátlan lehetőségek hazája”? Az Amerikai Egyesült Államok

Gyökeres Csilla – 7. évfolyam – Az Amerikai Egyesült Államok társadalma

Hajas Henriett – 7. osztály – Élelmet adó földburok – A talaj

Halbauer György – 7. évfolyam – Afrika fekvése és felszíne

Hambuch Mátyás – 7. évfolyam – Ausztrália

Hirtsch Tamás – 7. évfolyam – Japán II.

Holyba Friderika – 7. osztály – A „kék bolygó” életrajza – Földünk története

Homor Lilla – 7. évfolyam – A felszínformáló külső erők 

Horváth Adrián – 7. osztály – India (távoktatási bemutatómunka)

Horváth Attila – 7. évfolyam – Afrika összefoglalása 1.

Horváth Dóra - 7. évfolyam - USA összefoglalása

Horváth Roland – 7.  évfolyam – Amerika fekvése, felszíne

Jakab Marina – 7. évfolyam – Az Amerikai Egyesült Államok mezőgazdasága

Jakab Marina - 7. évfolyam - Afrika felszíne és tájai

Jávor Gellért – 7. évfolyam – Amerika földrajzának összefoglalása

Juhász Judit – 7. évfolyam – Afrika – bevezetés: a kontinens földrajzi helyzete, földtörténete 

Kálló András – 7. évfolyam – Országok Afrikában

Katona Richárd – 7. évfolyam – A sarkvidékek földrajza

Kemenes Anna – 7. évfolyam – Amerikai Egyesült Államok I.

Kerkuska Miklós – 7. évfolyam – Törökország földrajza

Kiss Brigitta - 7. évfolyam - Amerika általános társadalomföldrajza

Kontra Krisztián – 7. évfolyam – A földrajzi övezetesség összefoglalása

Kontra Krisztián – 7. évfolyam – Afrika országai (távoktatási bemutatómunka)

Krár Viktóra – 7. évfolyam – Amerika földrajza összefoglalás

Léki Boglárka – 7.  évfolyam – Az amerikai kontinens

Major Balázs – 7. évfolyam - Az Alpok országai: Ausztria és Svájc földrajza

Marton Tamás – 7. évfolyam – Afrika éghajlata és élővilága

Merk Johanna – 7. osztály – India földrajza

Mitsányi Réka – 7. évfolyam – Afrika éghajlata és folyói (távoktatási bemutatómunka)

Mitsányi Réka – 7. évfolyam – Amerika földrajzának összefoglalása

Mustos Dóra – 7. évfolyam – A kőzetbolygó titkai összefoglalása 

Nagy Emese – 7. évfolyam – A kőzetbolygó titkai

Nagy Noémi – 7. évfolyam – Afrika vízrajza

Papp Ádám – 7. évfolyam – Ausztrália földrajza

Papp Flóra Szabina – 7. évfolyam – Az Amerikai Egyesült Államok gazdasága

Papp Flóra Szabina – 7. évfolyam – Ázsia földrajzának bevezetése

Pongrácz Boglárka – 7. évfolyam – Amerika földrajzának összefoglalása (távoktatási bemutatómunka)

Pónya Petra – 7. évfolyam – A hideg övezet földrajza

Pusztai Réka – 7. évfolyam –A világtenger és Óceánia földrajza

Rada Szilvia – 7. évfolyam – A világtenger földrajza

Sándor Kristóf – 7. osztály – Két lábbal a földön – Ásványok és kőzetek

Sebe Márton – 7. évfolyam – Afrika tájai

Sigmond Zsófia – 7. évfolyam – A trópustól a jégvilágig – Összefoglalás

Silling Bianka – 7. évfolyam – A Mediterránum és Kelet-Európa földrajza

Simon Zsófia – 7. évfolyam – A földrajzi övezetesség összefoglalása

Simkó Krisztián – 7. évfolyam – Afrika, Ausztrália és a sarkvidékek földrajzának összefoglalása

Simon Krisztián – 7. évfolyam – A Föld története

Somogyi Hanna – 7. évfolyam – Ázsia népesség- és településföldrajza

Somogyi Hanna – 7. évfolyan – Sarkvidékek II. 

Susóczki Tamás – 7. évfolyam – Az ellentmondások földjén: Latin-Amerika társadalomföldrajza

  1. Tanítási tervezet
  2. Melléklet (prezentáció)

Szabadosné Kustra Nikolett – 7. évfolyam – Afrika népei

Szabó Kristóf – 7. évfolyam – Ázsia a világvallások bölcsője (távoktatási bemutatómunka)

Szekeres Stella –  7. évfolyam – Születő és pusztuló kőzetlemezek I. – A lemezek felépítése, mozgásuk hajtóereje

Szőcs Álmos Levente – 7. osztály – Az Egyesült Államok társadalomföldrajza

Szőcs Álmos Levente – 7. évfolyam – A földtörténeti idők

Szűcs Rita – 7. évfolyam – Ásványok és kőzetek

Szente Ádám – 7. évfolyam – Ausztrália földrajza

Szferle Tamás – 7. évfolyam – India földrajza

Szögi Balázs - 7. osztály - Afrika éghajlata II. A szavannaéghajlat

Szugyiczki Máté – 7. osztály – Országok Afrikában (távoktatási bemutatómunka)

Téglás Attila – 7. évfolyam – Dél-Amerika fejlődő gazdasága

Téglás Attila – 7. évfolyam – Csúcstechnológia a hagyományok országában – Japán

Tollár Patrik – 7. osztály – A trópustól a jégvilágig – Összefoglalás

Tolnai Viktória – 7. évfolyam – Afrika, az ellentétek földje

Tóth Réka – 7. évfolyamAfrika helyzete a Földön, határai, partvonala

Tóth Réka – 7. évfolyam – Latin-Amerika földrajza

Tóth Szabolcs – 7. évfolyam – Az ipar a gazdaság vezető ága

Tóth Szabolcs – 7. évfolyam – Ázsia fekvése és tájai (távoktatási bemutatómunka)

 Tóth-Dudás Dorina – 7. évfolyam – A „nagy vízen túl”. Amerikai kontinens

Töreki Milán – 7. évfolyam – Az ezerarcú Amerika

Várhegyi Réka – 7. évfolyam – A valódi mérsékelt öv

Varjasi Zsuzsanna – 7. évfolyam – Kína földrajza

Visy István – 7. évfolyam – A dél-amerikai országok gazdaságföldrajza II.

Versics Richárd – 7. évfolyam – Amerika földrajzának összefoglalása (távoktatási bemutatómunka)

 Zeitler Miklós – 7. osztály – Ázsia földrajzi helyzete, nagytájai (távoktatási bemutatómunka)

 

Földrajz 8. évfolyam

 

Ali Ádám – 8. évfolyam – Alpokalja

Bagócsi Zsuzsanna – 8. évfolyam – A hazai ipar jelene és jövője I.

Balga Gábor - 8. évfolyam - A tenger szerepe az emeberek életében

Barta Balázs – 8. évfolyam – Eurázsia nyugati félszigete – Összefoglalás

Bethlendy Boglárka – 8. évfolyam – Magyarország idegenforgalma

Bibók Benjamin – 8. évfolyam – Németország gazdasága

Bozóki Hajnalka – 8. évfolyam – Magyarország élelmiszer-gazdasága 

Búti Hunor – 8. évfolyam – A nemzetgazdaság jellemzői

Dinnyei Norbert – 8. osztály – Budapest II.

Dohány-Juhos Nikolett – 8. évfolyam – India II.

Domokos Andrea – 8. évfolyam – Az Európai Unió földrajza

Dózsa Anett – 8. évfolyam – Európa népessége

Dózsa Anett – 8. évfolyam – Amerika összefoglalása

Dudás Dorina – 8. évfolyam – Az Európai Unió földrajza

Eke Nikolett - 8. évfolyam - Olaszország földrajza

Endrődi Rita – 8. évfolyam – Magyarország idegenforgalma

Endrődi Rita – 8. évfolyam – Tipikus mediterrán országok: Spanyolország és Olaszország

Falusné Szabó Zsófia – 8. évfolyam – Helyi problémák, globális kihívások

Fehér Anna – 8. évfolyam – Mediterrán- és Kelet-Európa földrajzának összefoglalása

Fekete Fruzsina – 8. osztály – Csehország és Szlovákia (távoktatási bemutatómunka)

Fürjes-Szekeres Stella – 8. évfolyam – Értékvédelem Magyarországon, hungarikumok

Gelencsér Flóra Ikónia – 8. évfolyam – A természeti erőforrásokban gazdag Románia

Gelencsér Flóra Ikónia – 8. évfolyam – Ázsia földrajzának összefoglalása

Gerák Éva – 8. évfolyam – Németország gazdasági szempontból (távoktatási bemutatómunka)

Hirsch Tamás – 8. évfolyam – Tavak

Homor Lilla – 8. évfolyam – Hazánk idegenforgalma

Horváth Ádám – vizsgatanítás – 8. évfolyam – Európa népessége

Horváth Ádám – 8. évfolyam – Az észak-magyarországi és az alföldi régiók

Horváth Ádám – 8. évfolyam – Németország erőforrásai 

Karácsonyi Sebastian – 8. évfolyam – Amerika földrajza

Kiss Máté – 8. évfolyam – Hazánk idegenforgalma

Kovács Bernadett – 8. osztály – Medencejelleg a Kárpát-medencében

Kovács Bernadett – 8. osztály – Dél-Európa

Kovács-Király Anna – 8. évfolyam – Németország, ipari nagyhatalom

Köteles Krisztián – 8. évfolyam – Budapest földrajza

Majoros Krisztina – 8. évfolyam – Románia földrajza

Mari Kitti – 8. évfolyam – A Koreai-félsziget

Maszlag Szilvia – vizsgatanítás – 8. évfolyam – Hegységek nyugatról keletre (Északi-középhegység, Dunántúli-középhegység)

Mikó Beáta – vizsgatanítás – 8. évfolyam – Ausztria földrajza

Molnár Tamás – 8. osztály – Észak-Alföld és Dél-Alföld régiók

Mustos Dóra Roxána – 8. évfolyam – A tenger szerepe az európai népek életében

Nagy Emese – 8. évfolyam – Az Alföld és a Kisalföld

Nagy Noémi – 8. évfolyam – Németország gazdasága 

Nagy Péter – 8. évfolyam – A Balkán-félsziget földrajza

Négyesi Fanni – 8. osztály – Magyarország megismerése

Ordasi Róbert – 8. évfolyam – Budapest mint világváros

Pásztor Dóra – vizsgatanítás – 8. évfolyam – Turizmus, idegenforgalom hazánkban

Persa Mária –  8. évfolyam – Közel-Kelet

Persa Mária – 8. évfolyam – A Kárpát-medence földrajza: összefoglalás

Polyák Dorina – 8. évfolyam – Végtelenség Európa és Ázsia között

Sebe Márton – 8. évfolyam – Magyarország településföldrajza

Somogyi Nikolett Mária – 8. évfolyam – Lengyelország földrajza

Somogyi Norbert – 8. évfolyam – Jugoszlávia utódállamai

Szijártó Márton – 8. évfolyam - Összefoglalás (Ázsia társadalomföldrajza, országai)

Szíjártó Zsuzsanna – 8. osztály – Az Alföld és a Kisalföld

Szilágyi Csaba – 8. évfolyam – Németország II.

Szilágyi Péter – 8. osztály – Hazánk idegenforgalma

Szládik Aliz – 8. évfolyam – Hazánk idegenforgalma

Szugyiczki Máté – 8. évfolyam – Magyarország népességmozgásai

Szugyiczkyné Veres Ildikó – 8. évfolyam – Benelux államok

Takács András – 8. évfolyam – Ukrajna földrajza (távoktatási bemutatómunka)

Tamási Márton – 8. osztály – Németország gazdasága és társadalma

Tollár Patrik – 8. osztály – Gazdaságunk alapjai

Tóth Norbert – 8. osztály – Lengyelország és Ukrajna (távoktatási bemutatómunka)

Varga Dávid - 8. évfolyam - Dél és Kelet-Európa összefoglalása

Vida Kinga – 8. évfolyam – A mediterrán gazdálkodás (távoktatási bemutatómunka)

Visy István – 8. évfolyam – Európa általános földrajza összefoglalás

 Vörös Miklós – 8. évfolyam – Csehország földrajza

 

Földrajz 9. évfolyam

 

Adamis Bence – 9. évfolyam – Folyóvizek felszínformálása

Adamicza Andor – 9. évfolyam – Településföldrajz Magyarországon

Altmár Kristóf – 9. évfolyam – A folyóvizek

Andó Eszter – 9. évfolyam – Földtörténet II. Összefoglalás

Andó Eszter – 9. évfolyam – A globális és lokális légköri problémák

Babocsay Csenge – 9. évfolyam – A folyók

Balázs Árpád – 9. évfolyam – A felszínformálás mint a belső és külső erők kölcsönhatása

Baráth Csaba – 9. évfolyam – Távérzékelés

Bedőcs Nándor – 9. évfolyam – A talaj

Bencze Dóra – 9. évfolyam – Ciklonok, anticiklonok és időjárási frontok

Bernáth Attila – 9. évfolyam – A jég felszínalakító munkája (távoktatási bemutatómunka)

Bethlendy Boglárka – 9. évfolyam – Időszámítás

Bodó Ádám – 9. évfolyam – Tavak

Bodó Ádám – 9. évfolyam – Észak-Európa földrajza (távoktatási bemutatómunka)

Bojeczán Tiborné - 9. évfolyam - A szél felszínalakítása

Bozóki Hajnalka – 9. évfolyam – Gazdálkodás a felszíni vizekkel

Czinkus Renáta – 9. évfolyam – A tengerek jelenetősége és problémái (távoktatási bemutatómunka)

Csapó József Péter – 9. évfolyam – Egyenlítői öv

Császár István – 9. évfolyam – Földünk népessége

Csepedi Bálint – 9. évfolyam – A légkör védelme

Csizmadia Dóra – 9. évfolyam – A lemeztektonika alapjai

Darabos Kata – 9. évfolyam – Földrengések

Deák Anita – 9. évfolyam – Kéreg földrajza összefoglalás II.

Dohány-Juhos Nikolett – 9. évfolyam – A vízburok környezeti problémái (távoktatási bemutatómunka)

Domján Ádám – 9. évfolyam – Vulkánok

Dömötör Dominika – 9. évfolyam – A vulkáni tevékenység

Ecsédi Hajnalka Anna – 9. osztály – A tavak

Eke Nikolett – 9. évfolyam – A folyóvizek (távoktatási bemutatómunka)

Erdélyi Renáta – 9. évfolyam – Átmeneti öv

Farkas Margit – 9. évfolyam – A hideg és a mérsékelt övezet

Farkas Patrícia – 9. osztály – A vulkánosság

Fazekas Anna – 9. évfolyam – Óceánok, tengerek

Fehér András – 9. évfolyam – Vulkáni kőzetek

Fehér Anna – 9. évfolyam – Légszennyezés

Fekete Fruzsina – 9. évfolyam – Hideg övezet

Fózer Andrea – 9. évfolyam – Karsztjelenségek

Furtner Nikolett – 9. évfolyam – A kőzetlemezek és a földrengések

Gál Edina – 9. évfolyam – A felszín alatti vizek

Gaál Bence – 9. évfolyam – Csapadékképződés

Gali Kende – 9. évfolyam – Forró övezet

Gali Kende – 9. évfolyam – A valódi mérsékelt öv (távoktatási bemutatómunka)

Gáspár Dániel András – 9. évfolyam – Földrajzi fokhálózat 2. (delelési magasság, időzónák)

Gerlang Vivien – 9. évfolyam – A levegőszennyezés nem ismer határokat

Gyurgyovits Ádám – 9. évfolyam – Óidő, középidő és újidő

Halbauer György – 9. évfolyam – A vízburok földajzának összefoglalása

Haluska Csaba – 9. évfolyam – A levegő felmelegedése

Hazay Dávid – 9. évfolyam – A földtörténet évmilliárdjai nyomában

Holló Szelina – 9. évfolyam – A csapadékkképződés

Holló Szelina – 9. évfolyam – Felszín alatti vizek (távoktatási bemutatómunka)

Holyba Friderika – 9. évfolyam – A tenger jelentősége

Horányi Viktória – 9. évfolyam – Forró övezet

Horváth Dóra – 9. évfolyam – Űrkutatás

Horváth Réka – 9. osztály – A légszennyezés következményei (távoktatási bemutatómunka)

Husti Áron – 9. évfolyam – A vízburok tagolódása

Husti Áron – vizsgatanítás – 9. évfolyam – A Föld mint kőzetbolygó anyagai és folyamatai

Jávor Gellért  bemutató tanítás – 9. évfolyam – Földrengések

Kemenes Anna – 9. évfolyam – A vízburok tagolódása

Kisling Zénó – 9. évfolyam – Térképészet gyakorló óra

Kis Tamás – 9. évfolyam – A tavak

Kiss Zsolt Tamás – 9. évfolyam – A vulkánosság /magmás tevékenység

Kiss Máté – 9. évfolyam – Népesedési problémák

Kócza Levente – 9. évfolyam – A vízburok földrajzának összefoglalása

Koczó Blanka – 9. évfolyam – Németország gazdasága

Koncz Gergely – 9. évfolyam – A karsztosodás

Korbéli Anna – 9. évfolyam – A hideg övezet

Kovács Dóra – 9. évfolyam – A lemeztektonika alapjai

Kőrösi Katalin – 9. évfolyam – A felszín alatti vizek

Kövécs Levente – 9. évfolyam – A földrajzi övezetesség összefoglalása

Krizsán Martina – 9. évfolyam – Dunántúli-középhegység

Léki Boglárka – vizsgatanítás – 9. évfolyam – Földrengések

 Lengyel Balázs – 9. évfolyam – Ciklonok, anticiklonok, időjárási frontok (távoktatási bemutatómunka)

Lippai Kinga  – 9. évfolyam – Az ember és a légkör

Magyar Anett – 9. évfolyam – A légkör földrajzának rendszerezése, összefoglalása (távoktatási bemutatómunka)

Mészáros Menyhért – 9. évfolyam – A földrengések

Mohay Borbála – 9. évfolyam – A levegőburok 

Nagy Anita – 9. évfolyam – A tengerek jelentősége (távoktatási bemutatómunka)

Nagy Anita – 9. évfolyam – A vízburok földrajzának összefoglalása

Nagy Bence – 9. évfolyam –  A légszennyezés aspektusai (távoktatási bemutatómunka)

Nagy Péter – 9. évfolyam – A folyók

Nagy Viktória – 9. évfolyam – A víz mint erőforrás

Négyesi Fanni – 9. évfolyam – A tavak

Néma Péter – 9. évfolyam – A hideg övezet (távoktatási bemutatómunka)

Nyulas Tamás – 9. évfolyam – A földrengések

Ordasi Róbert – 9. évfolyam – A légkör földrajzának összefoglalása

Papp Dániel – 9. évfolyam – Időjárási és éghajlati elemek

Poór Katalin Anett – 9. évfolyam – Ahol ma is tart a jégkorszak

Poór Kata – 9. évfolyam – A Föd alakja és mozgásai

Pornói Bendegúz – 9. évfolyam – A légkör anyaga és szerkezete

Rácz Barbara – 9. évfolyam – A kőzetburok, összefoglalás 1.

Rédei Katalin – 9. évfolyam – A vízszennyezés nem ismer határokat

Röthy Dorina – 9.  évfolyam – A kőzetburok – Összefoglaló óra

Seres Zoltán – vizsgatanítás – 9. évfolyam – A belső és a külső erők

Seres Zoltán – 9. évfolyam – A tengerek jelentősége (távoktatási bemutatómunka)

Sigmond Zsófia – 9. évfolyam – A földrajzi övezetesség összefoglalása (távoktatási bemutatómunka)

Simon Szilvia – 9. évfolyam – Ciklonok és anticiklonok

Steirleien Klaudia – 9. évfolyam – A vízszennyezés nem ismer határokat

Szabó Áron – 9. évfolyam – Tájékozódás a térképen és a térképpel

Szabó Veronika – 9. évfolyam – A Hold

Szabó Veronika – 9. évfolyam – Folyóvizek

Szijártó Márton – 9. évfolyam – A belső és a külső erők

Szilágyi Péter – 9. évfolyam – Vízgazdálkodás

Sziráki Beatrix Gizella – 9. évfolyam – Földünk népessége

Szoó Dóra – 9. évfolyam – A levegő mozgása, ciklon, anticiklon

Terjék Dóra Krisztina – 9. osztály – Térképészet – gyakorló óra

Tóth Máté – 9. évfolyam – A térítői öv

Tóth Norbert – 9.  évfolyam – A folyók felszínalakító munkája

Tóth Réka Éva – 9. évfolyam – A vízburok földrajza 

Tuli Bálint – 9. évfolyam – A talaj

Vásárhelyi Dalma – 9. évfolyam – A karsztjelenségek

Vásárhelyi Dalma – 9. évfolyam – A tavak

Versics Richárd – 9. évfolyam –  A kőzetburok földrajzának összefoglalása

Vincze Attila – 9. évfolyam – A légszennyezés

 

Földrajz 10. évfolyam

 

Adamicza Andor – 10. évfolyam – A kék banántól a félperifériák felé

Altmár Kristóf – 10. évfolyam – Magyarország elhelyezkedése és tájai

Bacsa Máté – 10. évfolyam – Budapest és a Pest régiók

Bagócsi Zsuzsanna - 10. évfolyam - Magyarország társadalmi jellemzői

Baráth Csaba – 10. évfolyam – Az Amerikai Egyesült Államok

Belénessy Blanka – 10. évfolyam – Nemzetközi tőkeáramlás

Benkő Marcell – 10. évfolyam – Nemzetközi szervezetek

Benkő Marcell – 10. évfolyam – Magyarország és a Kárpát-medence a 21. században

Bernát Attila – 10. évfolyam – Gazdasági integrációk

Bojeczán Tiborné – 10. évfolyam – Japán földrajza

Bognár Benjámin – 10. évfolyam – A Mediterráneum földrajza

Böjti Renáta – 10. évfolyam – Általános gazdasági és közgazdaságtani ismeretek – Összefoglalás

Csapó József Péter – 10. évfolyam – Az Európai Unió

Császár István – 10. évfolyam – Nemzetközi szervezetek

Csepedi Bálint – vizsgatanítás – 10. évfolyam – Túlnépesedés és népességfogyás

Csizmadia Anna  – 10. évfolyam – Jugoszlávia utódállamai I.

Czétényi Marcell – 10. évfolyam – Japán – Meddig tart még a gazdasági növekedés?

Darabos Kata – bemutató tanítás – 10. évfolyam – Japán

Daróczi Dávid – vizsgatanítás – 10. évfolyam – A városfejlődés folyamata

Dobi Adrienn – 10. évfolyam – Nyugat-Dunántúl

Dobi Adrienn – 10. évfolyam – Délnyugat-Ázsia (távoktatási bemutatómunka)

Dudás Tímea – 10. évfolyam – Piacgazdaság

Ecsédi Hajnalka Anna – 10. évfolyam – Mozgó világ

Érsok Gábor – 10. évfolyam – Pénz és értékpapír

Fábián Nikoletta – 10. évfolyam – A globalizáció

Fehér András – bemutató tanítás – 10. évfolyam – Kelet-Közép-Európa és Délkelet-Európa rendszerváltó országai 2.

Forrai Bence Márton – 10. évfolyam – Budapest és agglomerációja

Furtner Nikolett – 10. évfolyam – Kelet-Közép-Európa és a Délkelet-Európa országai

Gaál Bence – vizsgatanítás – 10. évfolyam – A világgazdaság jellemző folyamatai

Gantner Benjámin – 10. évfolyam – Globalizálódó világ

Gerlang Vivien – vizsgatanítás – 10. évfolyam – India földrajza I.

Gyurgyovits Ádám – 10. évfolyam – Energiakérdés Magyarországon (távoktatási bemutatómunka)

Gyurkó Alexandra – 10. évfolyam – Turizmus

Hajas Henriett – 10. évfolyam – Átértékelődő telepítő tényezők

Hambuch Mátyás – 10. évfolyam – Németország regionális földrajza

Harányi Nikolett – 10. évfolyam – Népesedési folyamatok (távoktatási bemutatómunka)

 Hernádi Réka – 10. évfolyam – Magyarország a globalizáládó világban (távoktatási bemutatómunka)

Hernádi Réka – vizsgatanítás – 10. évfolyam – Globalizáció 1.

Hernádiné Győriványi Flóra – 10. évfolyam – A globalizáció hatásai, következményei

Hernádiné Győriványi Flóra – 10. évfolyam – Gazdasági integrációk

Horányi Viktória – 10. évfolyam – A délszláv államok

Horváth Adrián – 10. évfolyam – Oroszroszág

Horváth Márton – 10. évfolyam – Délnyugat-Ázsia országai

Horváth Márton – vizsgatanítás – 10. évfolyam – Világcégek hálójában

Horváth Roland – 10. évfolyam – Világgazdasági folyamatok összefoglalása

Katona Richárd – 10. évfolyam – India társadalma, gazdasága

Kis Tamás – 10. évfolyam – Délszláv államok földrajza

Kiss Patrik – 10. évfolyam – A mediterrán térség országai

Kiss Patrik – 10. évfolyam – A jugoszláv utódállamok

Koncz Gergely – 10. évfolyam – India földrajza  (távoktatási bemutatómunka)

Korbéli Anna – 10. évfolyam – A folyóvizek felszínformálása I.

Kovács-Király Anna – bemutató tanítás – 10. évfolyam – Hazánk népesedési folyamatainak hatása

Kovács Máté – 10. évfolyam – Németország, Európa vezető hatalma

Köteles Krisztián – 10. évfolyam – Észak- és Dél-Alföld régiók

Lajkó Péter – 10. évfolyam – Nemzetközi tőkeáramlás

Lányi Botond – 10. évfolyam – A turizmus földrajza

Ligeti Zsófia – 10. évfolyam – A globalizáció

Lippai Kinga – 10. évfolyam – Az USA földrajza

Magyar Anett – 10. évfolyam – A pénz világa

Majoross Krisztina – 10. évfolyam – BRICS országok

Mari Kitti – 10. évfolyam – Új világgazdasági hatalom, Kína

Mayer Zsuzsanna – 10. évfolyam – Társadalmi folyamatok a 21. század küszöbén

Medvey Zsófia Nilla – 10. évfolyam – Telepítő tényezők

Molnár Csaba - 10. évfolyam - A Kárpát-medence nemzetiségei és etnikumai

Molnár Tamás – 10. évfolyam – NIC-országok

Nagy Bence – 10. évfolyam – A világgazdaság jellemző folyamatainak összefoglalása 

Nagy Máté Teó – 10. évfolyam – Jugoszláv utódállamok

Nagy Viktória Bianka – 10. évfolyam – A piacgazdaság kialakulása és működése

Néma Péter – vizsgatanítás – 10. évfolyam – A települések és a közigazgatás

Németh Katalin – 10. évfolyam – Gazdasági változások a IX. kerületben

Németh Katalin – 10. osztály – A globalizáció megjelenési formái

Novotnik Marianna – 10. évolyam – Nemzetközi munkamegosztás

Olajos Artúr – 10. évfolyam –  Környezeti terhelés és az energiakérdés Magyarországon, Az Észak- és a Dél-Alföld régió

Olajos Artúr – 10. évfolyam – Természeti értékek, környezeti problémák

Papp Ádám – 10. évfolyam – Észak-Európa földrajza

Papp Béla – 10. évfolyam – A Föld válságproblémái

Péczely Patrik – 10. évfolyam – Turizmus

Péczely Patrik – 10. évfolyam – Az USA földrajza

Pintér Nikolett – 10. évfolyam – Románia

Pólya Balázs – 10. évfolyam – A nemzetközi kereskedelem

Pongrácz Boglárka – 10. évfolyam – A Közel-Kelet arab országai

Pusztai Réka – 10. évfolyam – Japán földrajza (távoktatási bemutatómunka)

Rédei Katalin – 10. évfolyam – Ausztria és Svájc – Sikeres országok az Alpokban

Sándor Miklós – 10. évfolyam – Ukrajna földrajza

Sándor Miklós – 10. évfolyam – Társadalmi-gazdasági fejlődés regionális különbségei Európában

Silling Bianka – 10. écfolyam – Az ipar telepítő tényezői és a piacgazdaság

Simon Krisztián – 10. évfolyam – Magyarország energiagazdálkodása a nem megújuló energiaforrások tükrében (távoktatási bemutatómunka)

Stodola Bálint – 10. évfolyam – A turizmus

Stodola Bálint – 10. évfoyam – Kelet- és Délkelet-Ázsia földrajza

Szabó Áron – 10. évfolyam – Törökország és Izrael – Kultúrák találkozása (távoktatási bemutatómunka)

Szatmáry Kristóf – 10. évfolyam – A globalizáció megjelenési formái – előnyök és hátrányok

Szilágyi Csaba – 10. évfolyam – Németország földrajza

Sziráki Beatrix Gizella – 10. évfolyam – Környezetterhelés Magyarországon

Szládik Aliz – 10. évfolyam – Falvak és szórványok

Szugyiczkyné Veres Ildikó – 10. évfolyam – Az Alpok országai

Takács András – 10. évfolyam – Latin-Amerika földrajza

Tóth Evelin – 10. évfolyam – Magyarország idegenforgalma

Tóth-Székely Florentina Katalin – 10. évfolyam – Környezeti terhelés Magyarországon

Vácz István – 10. évfolyam – Közép-Európa

Varga Bence – 10. évfolyam – A növekedés határai

Varga Bence – 10. évfolyam –Új világgazdasági hatalom – Kína

Varjasi Zsuzsanna – 10. évfolyam – Közlekedés

Várhegyi Réka – 10. évfolyam – A pénz a világ körül

Vida Kinga – 10. évfolyam – Észak-Európa földrajza

 

Földrajz 11. évfolyam

Belénessy Blanka – 11. évfolyam – Társadalmi folyamatok a 21. század közepén – Összefoglalás

Simon Szilvia – 11. évfolyam – Latin-Amerika gazdasága

Terjék Dóra – 11. évfolyam – Nyugat- és Dél-Dunántúl régió

 

Természetismeret 5–6. évfolyam

Deák Anita – 6. évfolyam – Az óceáni, a mediterán, a kontinentális és a hegyvidéki éghajlat

Ecsédi Hajnalka – 6. évfolyam – Utazás a Föld körül: óceánok, szárazföldek

Ecsédi Hajnalka – 5. évfolyam – Élet a trópusokon

Fliegh Áron – 6. évfolyam – A folyók (távoktatási bemutatómunka)

Horváth Ádám – 6. évfolyam – A Naprendszer és a Föld II.

Maszlag Szilvia – 5. évfolyam – Utazás a téképen

Merk Johanna –  5. évfolyam – Az Északi-középhegység

Négyesi Fanni – 5. évfolyam – Élet a kertben

Négyesi Fanni (természetismeret) – 5. évfolyam –  A szél

Papp Dániel  – 5. évfolyam – Az éghajlat és módosító tényezői

Somogyi Nikolett – bemutató tanítás – 5. évfolyam – A Dunántúli-közphegység természetföldrajza

Szeip Gréta (természetismeretet) – bemutató tanítás – 5. évfolyam – A víz

Szőcs Levete Álmos – 6. évfolyam természetismeret – A Dunántúli-középhegység gazdasági élete (távoktatási bemutatómunka)

Szőcs Levente Álmos – 6. osztály – A Dunántúli-középhegység

Tuli Bálint – 5. évfolyam Tájékozódás a térképen – Összefoglalás

 

Események

2022. szeptember 23.
08:00 - 08:00
Kari szakmódszertani TDK felhívás
2022. szeptember 07.
08:00 - 08:00
A 2022-23. tanév rendje
2022. szeptember 07.
08:00 - 08:00
Szakmódszertani speciálkollégium

tamop info

Készült az "Országos koordinációval a pedagógusképzés megújításáért” című TÁMOP- 4.1.2.B.2-13/1-2013-0007 pályázat keretében

szechenyi2020